درباره ماحمل و نقل در زنجیره اقتصاد امروز جهان زنجیره‌ایست كه فروشنده و خریدار را به هم متصل می‌سازد. هر چه این حلقه محكمتر باشد ارتباطی محكمتر و مطمئن‌تر را به دنبال خواهد داشت و طرفین را از نگرانی‌های اجرای عملیات و یا انجام تعهدات فارغ خواهد نمود.
شما وقتی كالای خود را به یك موسسه معتبر حمل و نقل در محدوده داخلی و یا در شبكه بین‌الملل می‌سپارید، می‌بایست از حمل صحیح، سریع و بموقع كالای خود مطمئن بوده و قادر باشید تا اطلاعات مربوط به حمل و موقعیت كالای خود رادر هر زمان از حمل‌كننده جویا شوید.
شركت حمل و نقل بین المللی پرشین كارگو در این راستا بهترین پاسخ برای نیازهای حمل و نقل شما خواهد بود. به ما اطمینان كنید و كالای خود را به ما بسپارید، ما آنرا در اسرع وقت و از هر نقطه به مقصد مورد نظرتان حمل نموده و شما را در جریان روند حمل خواهیم گذاشت.
پرشین کارگو بعنوان تنها و اولین نماینده قانونی
China Post Logistic (بزرگترین حمل و نقل دولتی چین) و با برخورداری از امکانات و نمایندگیهای دیگر شرکتهای معتبر حمل و نقل (از جمله: China Container Line - Patent - Sharaf Cargo - D&T - Delmar - Seasky - Spedman) قابلیت ارایه سرویسهاس متنوع حمل و نقل از اقصا نقاط دنیا (علی الخصوص چین – کره و دیگر مبادی خور دور و همچنین اروپای شمالی و غربی) را بصورت زمینی – هوایی و دریایی دارد.
پرشین کارگو با در اختیار داشتن امکانات وسیع در کلیه گمرکات و بنادر کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شما مشتری محترم در زمینه های ترانزیت – واردات – صادرات وهمچنین سرویسهای ترخیص جهت محمولات
DDP – DDU و بسته بندی و لوازم شخصی میباشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 مدیریت :

امیر عباس تهامی نژاد

ایمیل : a.tahaminejad@persiancargo.com

×××××××××××××

امور گمرکی :

خسرو سلیمانی

×××××××××××××

امور ترافیک :

ش . متحیر پسند

ایمیل : s.motehayer@persiancargo.com

×××××××××××××

امور مالی و ترخیصیه :

مهدی جعفری

ایمیل : m.jafari@persiancargo.com

×××××××××××××

روابط عمومی و بازاریابی :

وحید همتی

ایمیل : v.hemati@persiancargo.com

×××××××××××××

منشی :

ش . گودرزی 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

ساعات کاری از ساعت 8:30 صبح الی 16:30 می باشد . لذا برای دریافت ترخیصیه حد اکثر تا ساعت 16 در دفتر پرشین کارگو حضور داشته باشید .


ساعات جهانی

TEH

GMT

شماره های تماس و فکس

تلفن : 2-88523801

فکس : 88742141

سخن روز

درس مهمي كه از سنجاب مي آموزيم اين است كه در هنگام پرش، شاخه بالا را هدف مي گيرد تا به راحتي روي شاخه پاييني بنشيند.

((داروين))

نرخ ارز و حواله

 

نرخ های زیر مربوط به خرید ارز است ،

در صورتی که در معاملات قیمت حواله ارز

محاسبه می گردد .

در حال حاضر قیمت حواله + 50 ریال


 

 

شما کجا هستید ؟

افراد آنلاین